شنبه 25 آذر 1396 22:02:47
6 مهر 1396 9:47:28
نشست كارشناسي با حضور نماينده مجلس شوراي اسلامي در سازمان

نشستي با حضور هادي بهادري، نماينده حوزه انتخابيه اروميه در مجلس شوراي اسلامي، بمناسبت هفته  دولت، در سازمان مديريت و برنامه ريزي برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي، نشستي صميمي و كارشناسي با حضور  هادي بهادري، نماينده حوزه انتخابيه اروميه در مجلس شوراي اسلامي، در رابطه با مسائل و دغدغه هاي توسعه استان برگزار شد

در ابتداي جلسه ناصر حضرتي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي با اشاره به راهبرد سازمان گفت: هماهنگي ميان اركان توسعه استان راهبرد اصلي سازمان مي باشد تا بتوانيم بهره متناسب براي استان بگيريم

وي با اشاره به بيانيه چشم انداز تدوين شده براي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تاكيد كرد: تمامي فعاليتهاي سازمان در راستاي چشم انداز و ماموريت سازمان مي باشد تا از اين طريق بتوانيم به اهداف توسعه پايدار و متوازن دست يابيم.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي اظهار داشت: سعي ما بر اين است تا اقتدار سازمان در كنار تعامل، نقدپذيري و قانون محوري حفظ گردد.

در ادامه جلسه هادي بهادري نماينده منتخب حوزه اروميه با اشاره به نقش انكارناپذير سازمان در امر توسعه گفت: سازمان مديريت و برنامه ريزي بعنوان اتاق فكر توسعه استان مطرح است و از اينرو بايد محور مشترك ادبيات دولت در استان ها، توسعه باشد و تمامي فعاليت ها مي بايست با اين هدف مشترك تنظيم گردد.

وي با اشاره به لزوم حاكميت ديدگاه مديريت راهبردي اظهار داشت: ديدگاه مديريت راهبردي با تدوين استراتژي  به دنبال سنجش  پيشرفت استان از طريق اين استراتژي است و  سازمان مديريت وبرنامه ريزي بعنوان مغر اين سيستم بايد اين وظيفه حياتي را فارغ از جناح بندي هاي سياسي انجام دهد

در پايان هادي بهادري تاكيد كرد: برگزاري سمينار  جهت هم انديشي با نخبگان علمي و سياسي و بمنظور بررسي موانع توسعه، تدوين استراتژِي و سياستهاي توسعه ضروري مي نمايد.  

 


كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان برنامه و بودجه استان آذربايجان غربي مي‌باشد.
Copyright © 2000-2015 Azgharbi.mporg.ir
Powered by Tetis PORTAL