J
I
K
A
B
اخبار و رويدادها
امور نظام فني و اجرايي سازمان برنامه و بودجه در اطلاعيه‌اي، به تمام دستگاه‌هاي اجرايي، مهندسان مشاور و پيمانكاران اعلام كرد كه موارد ارجاعي به شوراي عالي فني نياز به پيگيري نداشته و آنچه لازم باشد از طريق مكاتبات رسمي انجام خواهد گرفت.
1400/1/26
معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور در اجراي تبصره (۳) ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و به منظور ترميم حقوق و مزاياي كارمندان قرارداد كار معين (مشخص)، نحوۀ تعيين حقوق و مزاياي آنان را به كليۀ دستگاه‌هاي اجرايي موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و همچنين نيروهاي مسلح، وزارت اطلاعات و سازمان انرژي اتمي ايران ابلاغ كرد.
1400/1/24
با حضور دكتر جهانگيري؛ شبكه ملي بهره وري ايران رونمايي شد
شبكه ملي بهره وري ايران در راستاي شبكه سازي رويكردي براي پيشبرد حركت ملي بهره وري و مشخص نمودن نحوه ارتباطات و تعاملات ذينفعان بهره وري با تلاش هاي سازمان ملي بهره وري ايران به عنوان سياست گذار و هماهنگ كننده اجزاي اين شبكه سراسري كشور در كشور طراحي و اجرايي شده است.
1400/1/24

دكتر محمدباقر نوبخت در نشستي كه با حضور معاونين و مديران سازمان  برنامه و بودجه كشور و نيز بصورت مجازي با روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي كشور برگزار شد؛ خواستار تكميل، تنظيم، ويرايش و شكل‌دهي اهداف سازمان شد و از تمامي همكاران خواست نسبت به جمع‌بندي و مستندسازي خدمات و اقداماتي كه به سازمان برنامه و بودجه محول شده اقدام نمايند تا در آينده در اختيار مسوليني كه در دولت بعد روي كار مي‌آيند؛ قرار گيرد.

1400/1/22
رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور با اشاره به اينكه دولت تدبير و اميد در چند ماهه اول سال ۱۴۰۰ نيز همچنان خدمتگزار مردم خواهد بود؛ تصريح كرد: مي‌كوشيم تا قطار حمايت‌هاي معيشتي از مردم در ريل خود قرار گيرد تا دولت محترم سيزدهم نيز با توجه به مباني قانوني اين راه را ادامه دهد
1400/1/5
از ابتدا دولت به صراحت عنوان كرد كه استمرار ارز ۴۲۰۰ تومان را براي كالاهاي اساسي و دارو و نهاده‌هاي دامي تا مطمئن شدن از شرايط ساز و كار اصلاح نرخ ارز، را در نظر گرفته است. , و هيچ گونه مخفي كاري در اين زمينه انجام نشده است.
1399/12/24

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان آذربايجان غربي؛ اين سازمان با در نظر گرفتن الگوهاي مركز آمار ايران، اقدام به نشر و چاپ سالنامه آماري 1398 در 24 فصل نمود است. 

1399/12/23

همايش ارائه يافته‌هاي مطالعات پشتيبان تدوين برنامه پساكرونا با حضور دكتر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و دكتر آزموده اردلان رئيس مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري افتتاح شد. دكتر محمدباقر نوبخت در بخشي از پيام افتتاحي خود كه به صورت ويدئوكنفرانس برگزار شد؛ هدف سازمان برنامه و بودجه را از برگزاري اين همايش، مطالعه اثرات پاندومي ويروس كويد ۱۹ در سال آتي به‌ علاوه اثرات بهداشتي ودرماني،اثرات اقتصادي، اجتماعي دانست تا بتوان از رهيافت بدست آمده و از مطالعات انجام شده، در برنامه‌ريزي مدون سال آينده و همچنين در برنامه توسعه هفتم كشور بهره گرفت.

1399/12/17

نمايندگان مجلس با اختصاص اعتبار مقرر كردند كه تسويه بدهي دولت به تأمين اجتماعي، متناسب سازي حقوق لشگري و كشوري و رتبه بندي معلمان در سال۱۴۰۰ انجام شود.

1399/12/17

پس از صرف بيش از ۷۵ هزار ساعت كار كارشناسي و توليد ۳۴ عنوان گزارش در ۵۱ مجلد طي سه سال گذشته براي بررسي مطالعات و سند ملي آمايش سرزمين، اين سند در جلسه  شورايعالي آمايش سرزمين با حضور رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و سه عضو كابينه به تصويب رسيد. تدوين و تصويب اين سند از سوي شوراي‌عالي آمايش سرزمين به عنوان بالاترين مرجع نظام راهبري توسعه سرزمين ميراثي از دولت يازدهم و دوازدهم براي دولت آينده و نسل هاي بعدي خواهد بود

1399/12/12
رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور پيرو بخشنامه شماره ۳۰۹۶۲۸ مورخ ۱۷‏‏/۰۶‏‏/۱۳۹۹ اين سازمان (موضوع ممنوعيت دريافت كپي مدارك هويتي توسط دستگاه­ هاي اجرايي از خدمت­ گيرندگان)، ضمن تأكيد بر اجراي مفاد بخشنامه مذكور توسط دستگاه­هاي اجرايي، دستگاه‌ها را در صورت لزوم، به تهيه رونوشت از مدارك هويتي خدمت­ گيرندگان بدون دريافت هزينه مكلف كرد
1399/12/10
در راستاي سرعت بخشي به روند توسعه؛

استاندار و جمعي از مديران آذربايجان غربي به منظور بررسي روند توسعه و پيگيري مصوبات سفر رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور به استان با رئيس، معاونان و مديران اين سازمان ديدار كردند.

1399/12/6

 جلسه چهارم ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي و جلسه پنجم كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري به صورت مشترك، به رياست محمدمهدي شهرياري استاندار آذربايجان غربي در سالن شهيد عطايي استانداري برگزار گرديد.

1399/12/5

رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در بخشنامه‌اي به استناد به ماده (۷) دستورالعمل ابلاغي شماره ۲۴۱۸۶۲ مورخ ۱۳۹۹/۷/۱  و ماده (۲) دستورالعمل شماره ۳۸۲۸۵۴ مورخ ۱۳۹۹/۷/۱۹  و به منظور رفع مشكلات اجرايي متناسب‌سازي حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگي كشوري، اصلاحات و الحاقات دستورالعمل‌هاي قبلي را ابلاغ كردند.

1399/12/4

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي آذربايجان غربي، جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان با حضور حجت الاسلام و المسلمين «بهنام دلريش» دبير ستاد استاني امر به معروف و نهي از منكر و معاونين ايشان برگزار شد.

1399/12/3
 به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان آذربايجان غربي، جلسه اي با محوريت بررسي پروژه هاي عمراني پايگاه مردمي اقتصاد مقاومتي بسيج سازندگي، در محل سالن شهيد باكري سازمان برگزار گرديد.
1399/12/3

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در جلسه علني امروز مجلس از اعمال ۱۵ اصلاحيه در لايحه بودجه ۱۴۰۰ سخن گفت و افزود: علاوه بر اعمال منويات رهبري در لايحه اصلاحي، هزينهها و كسري بودجه دولت را كاهش داده و درآمدهاي دولت از محل ماليات را افزايش داديم.

1399/11/28

نمايندگان مجلس با كليات لايحه اصلاحي بودجه سال ۱۴۰۰ كل كشور موافقت كردند.

كليات لايحه اصلاح شده بودجه ۱۴۰۰ تصويب شد

1399/11/28

بودجه ۱۴۰۰ از حيث منابع و مصارف بالغ بر ۲۴ ميليون و چهارصدر و نود و نه هزار و پانصد و شصت و هشت ميليارد و هشتصد ميليوت ريال (تقريبا ۲۴۵۰ هزار ميليارد تومان) ميباشد.

1399/11/28

اگرچه سهام دولت به ارزش تقريبي ۳۲ هزار ميليارد تومان به سازمان تأمين اجتماعي واگذار شد تا متناسب سازي حقوق بازنشستگان تامين اجتماعي اجرايي شود اما بر اساس قانون بودجه ۱۳۹۹ تنها ۳۰ درصد از اين منابع قابل پرداخت بود. به همين منظور در آذرماه سال جاري دولت طي لايحه‌اي از مجلس خواستار هزينه كرد ۱۰۰ درصدي آن شده است اما با گذشت دو ماه، اين لايحه هنوز در دستور كار مجلس قرار نگرفته است.

1399/11/26

رئيس‌جمهوري «قانون دائمي‌نمودن قانون ارتقاي سلامت نظام اداري و مقابله با فساد» را براي اجرا ابلاغ كرد.

1399/11/25
مهندس انصاري چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه، با حضور در برنامه گفت‌وگوي ويژه خبري به تشريح عملكرد دولت در حوزه نظام اداري پرداخت.
1399/11/19
كلنگ احداث سه هزار واحد مسكن محرومان با حضور دكتر محمدباقر نوبخت معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان برنامه و بودجه در روستاي آلمان آباد اروميه بر زمين زده شد.
1399/11/14

معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه تعهدات مالي دولت براي احداث تونل انتقال آب به درياچه اروميه پرداخت شده و اضافه بر آن، مساعدت ويژه اي براي حل مشكل آبرفتي بخش پاياني اين تونل صورت مي گيرد.

1399/11/14
دو هزار واحد مسكوني زلزله زده قطور شهرستان خوي همزمان با دومين روز دهه فجر با حضور محمدباقر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور و استاندار آذربايجان‌غربي و جمعي از مسئولان استاني به بهره‌برداري رسيد.
1399/11/14
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور از حضرتي پر رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي آذربايجان غربي به جهت راهبري ارتقاي شاخص هاي توسعه در استان تقدير نمود.
1399/11/14
1400/1/26 9:10:21
موارد ارجاعي به شوراي عالي فني نياز به پيگيري نداشته و موارد لازم، از طريق مكاتبات رسمي انجام مي‌شود
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 594288 تعداد بازدید از صفحه 382 تعداد بازدید امروز صفحه 16
ارتباط با ما

آدرس : اروميه - خيابان شهيد بهشتي - كوي 25

تلفنخانه : 04431973110

دورنگار : 04431973500

تلفن تماس ساختمان شماره دو سازمان :04432357081-04432357082-0443233308

پست الكترونيكي : mpoAzgharbi@mporg.ir       

نظر سنجي
محتواي سايت را چگونه ارزيابي مي كنيد ؟
تعداد کل نظرات: 4
عالي 250%
بسيار خوب 125%
خوب 0%
متوسط 0%
ضعيف 125%
كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان آذربايجان غربي ميباشد.
Powered by Tetis PORTAL